Alizée Jacotey

Trošku neznámá kočanda, že jo. Nu, její hudbu bych také zařadil do skoro relaxační. Vydala šest alb, i když česká wiki tvrdí něco jiného, ale to album které přidala je jen kompilací starších čertví kým udělanou. Proto ani v mém balíku není. Stahujete zde –

https://www.ulozto.cz/!anLic6r3p8Xw/alizee-jacotey-pitryx-rar

heslo je pitryxovaalyzee

a zde je malá ukázka, abyste věděli do čeho lezete.

https://www.youtube.com/watch?v=zfXBNQMj2SE

========================================================================================
Alizée se již od dětství aktivně věnovala tanci a ve věku patnácti let (rok 1999) vystoupila v televizní show pro talenty Graines de Star na francouzské televizní stanici, kde původně chtěla předvést taneční vystoupení. Kategorie tance však byla v této show vyhrazena pouze pro skupiny, a proto se zúčastnila hudební soutěže, na které nakonec dokázala získat ocenění pro nejnadějnější mladou hudební hvězdu.

Jejího vítězného vystoupení si všimla zpěvačka Mylène Farmer spolu s Laurentem Boutonnatem, kteří hledali mladou a neokoukanou zpěvačku na podílení se v jejich novém projektu. Tito dva s Alizée začali spolupracovat a jejich práce vyústila ve vydání alba Gourmandises (2000), které po Francii sklízelo velké úspěchy. V roce 2003 vydala své druhé album, Mes Courants Électriques, které bylo také úspěšné, ačkoli ne tolik jako album první. Mes Courants Électriques bylo následováno DVD, na kterém vystupovala na koncertech po Francii.

Alizée žila devět let s francouzským zpěvákem Jérémym Châtelainem (* 1984), s nímž má dceru Annily (* 2005). Na pravé paži a zádech má několik barevných tetování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *